Matrace 140 x 200 x 16cm

Kód: N-EV1006
Neohodnoceno
3 980 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kvalitní pěnová matrace - výška 16 cm, kde jádro matrace tvoří deska z vysoce kvalitní elastické pěny o vyšší objemové hmotnosti, která díky své struktuře umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Díky této konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu. Působí velmi pozitivně na celkovou renegeraci organizmu a uvolnění svalstva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní pěnová matrace

Tato matrace nabízí ideální kombinaci komfortu a podpory pro zdravý a regenerační spánek. Jádro matrace tvoří deska z vysoce kvalitní elastické pěny s vyšší objemovou hmotností, která díky své struktuře umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Díky této konstrukci si zachovává vynikající ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu, což pozitivně působí na celkovou regeneraci organismu a uvolnění svalstva.

Vlastnosti matrace:

  • Středně tvrdá matrace, nosnost do 120 kg na polovinu matrace.
  • Lze polohovat.
  • Pozitivně působí na celkovou regeneraci organismu a zvyšuje užitnou hodnotu matrace.
  • Matrace je opatřena vysoce luxusním a kvalitním snímatelným a pratelným potahem na 40 °C, který je opatřen zipem ze tří stran pro lepší manipulaci.
  • Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a má antibakteriální účinky.
  • Matrace je oboustranná, což zaručuje dlouhou životnost.

Rozměry:

  • Délka: 200 cm
  • Šířka: 140 cm
  • Výška: 16 cm

Tato matrace je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlí, podporu a hygienu v jednom. Užijte si kvalitní spánek a regeneraci s naší vysoce kvalitní pěnovou matrací.

Jak je to s dopravou?

Poskytujeme vlastní dopravu dle platného ceníku za ujeté kilometry. Doprava od nás je standardně ke vchodu v přízemí budovy, pokud tomu nebrání omezení, jako je zákaz vjezdu či mechanická zábrana. Cena je stanovena předem a je závazná. Doprava se hradí vždy předem! Více informací vám rádi poskytneme na tel. čísle +420 608 809 910.

Zákazník má možnost vyzvednutí zboží u nás na naší prodejně a využít svou vlastní dopravu. Místo nakládky je: Široká 1587/3, Ivančice, 664 91 v předem dohodnutém čase dle dohody.

Mohu u vás platit kartou?

Ano, přijímáme platební karty.

Jak řešíte reklamace?

Preferujeme, aby si zákazník pokud možno vždy zboží před zakoupením prohlédl a vyzkoušel. V případě problémů s naším zbožím se vždy snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc.

V případě naší dopravy k vám máte možnost si zboží před složením z vozu prohlédnout a na místě reklamovat. Máte právo zboží nepřevzít.

Nevyhovuje mi vaše otevírací doba

Pokud vám nevyhovuje naše otevírací doba, neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 608 809 910 a určitě se dohodneme na čase, který by vám vyhovoval.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: